МЕНЮ

НАШІ ЗАХОДИ

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

26 лютого Україна відзначає День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

26 лютого бібліотекою була проведена лекція, присвячена цій пам’ятній даті. Слухачам розповіли, що цього дня 2014 року у Сімферополі відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України та проти проведення позачергової сесії Верховної Ради Криму.  Щоб вшанувати мужність і героїзм громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Указом Президента України від 26 лютого 2020 року № 58 встановлено пам’ятну дату День спротиву окупації Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.


















Наше майбутнє залежить від читання



НАШІ ЧИТАЧІ ПРО СЕБЕ (дані опитування)
Спілкуючись один з одним, ділячись своїми думками, ми більше розуміємо навколишній світ та інших людей.
Нещодавно ми запропонували відповісти на кілька питань про роль літератури в сучасному світі і тепер ділимося результатами опитування з вами.
Ми сподіваємося, що подана інформація буде ще одним стимулом полюбити читання


та знайти «свої» книги.
Отже, на запитання, чи згодні респонденти із твердженням, що сучасні люди не читають, ми отримали відповідь:«ні» -83 %, «так» - 17%.
З захопленням читають - 52%, читають за необхідністю – 32 %,
а зовсім не читають16 % опитаних.

Тож, ми з радістю дізналися, що більшість любить читати та

приділяє цьому заняттю час!
Частіше спонукають до читання такі наміри: бажання ознайомитись з літературою, рекомендованою навчальною програмою, прагнення до нових знань, бажання розважитись, прагнення дізнатися новини з теми, що цікавить та бажання краще зрозуміти себе та інших. Для отримання новин, сучасної та авторської інформації респонденти вважають за краще використовувати Інтернет – канали та соціальні мережі. Але, під час читання книг, найчастіше використовують паперові видання.
Найбільшу увагу привертають такі напрями, як художня література, нон-фікшн, наукова література. Вибираючи художню літературу, найбільшу перевагу читачі надають таким жанрам: детектив, фантастика, містика та жахи, історичний роман, фентезі, трилер.
Частіше опитувані самі вибирають літературу для читання, а іноді прислуховуються до порад друзів та відгуків в Інтернеті. Після прочитання книги 70% респондентів люблять обговорити твір із друзями чи у соціальних мережах. Друзі, ознайомтеся із списком улюблених творів опитаних читачів. Можливо, ви знайдете серед названих книг і для себе щось цікаве.
КНИГИ, ЯКІ РЕКОМЕНДУЮТЬ ДРУЗІ



Архів блогу