МЕНЮ

Віртуальна виставка "НОВІ НАДХОДЖЕННЯ"



НОВІ  НАДХОДЖЕННЯ  ДО  БІБЛІОТЕКИ





           Небога Т.  Історія економіки та економічної думки : навчпосіб­ник / Т. Небога, А. Вдовиченко; ОДАУ. Вид. 2-ге. Одеса : Астропринт, 2024. 140 с.

        Посібник розроблено відповідно до програми освітнього компо­ненту «Історія економіки та економічної думки». Викладений матеріал охоплює широкий спектр проблем від часів натурального господарства до сучасності, що знайшли своє відображення в економічній думці. Вод­ночас основні особливості та тенденції розвитку економічної думки роз­глядаються у взаємозв’язку та взаємозалежності.

       Призначено для здобувачів вищої освіти економічних спеціально­стей, викладачів, науковців, а також для всіх зацікавлених осіб.

 



       Глушко С.В., Шайкан А.В. Управлінські інформаційні системи:  навч. посібник для студентів вищих закладів освіти.  Львів : Магнолія 2006, 2024. 320 с.


 Серед найбільш важливих і масових сфер, в яких інформаційні системи відіграють вирішальну роль, особливе місце займає сфера управління.

Досвід господарювання зарубіжних промислових компаній в умовах ринкової економіки довів, що найбільш надійним способом поліпшення стану обліку і управління є впровадження сучасних управлінських інформаційних систем.

Посібник систематизовано і складено за нормативною програмою курсу «Управлінські інформаційні системи». Це дозволяє студентам краше засвоїти навчальний матеріал або самостійно опанувати його.

Розрахований на викладачів, студентів та аспірантів факультетів, відділень еконо­мічного спрямування. Може бути використаний на курсах підвищення кваліфікації працівників, а також може бути використаний на практиці під час підготовки до атестації на звання професійного бухгалтера або аудитора.

 

Новак В.О., Матвеев В.В., Бондар В.П., Карпенко М.О. Інформаційні системи в менеджменті : підручник. 2-е вид., стереотипне. Київ : Каравела, 2022. 536 с.


Метою написання підручника є узагальнення матеріалів щодо за­провадження модульно-рейтингових технологій в навчальний процес при вивченні навчальних дисциплін, що є складовими інформаційно­го забезпечення менеджменту сучасного підприємства. Підручник де­тально знайомить читача з основними напрямами застосування інфор­маційних систем та технологій в управлінні сучасним підприємством (організацією, фірмою) в сучасному бізнесі, з концепцією інформа­ційного суспільства та роллю комунікацій в процесах управління, з науковими підходами до інформації та її ролі в процесах управління.

Підручник запропоновано для використання студентами та викла­дачами вищих навчальних закладів, а також для широкого кола фахів­ців, підприємців, керівників організацій та фірм.

 

       Сусіденко В. Т. Інформаційні системи і технології в обліку : навч. посібн. / В. Т. Сусіденко. Київ: ЦУЛ, 2024. 224 с.

                  В навчальному посібнику розкрито особливості побудови та функціонуван­ня інформаційних облікових систем підприємств, їх склад, наведено характерис­тику основних елементів таких інформаційних систем, розглянуто способи розв’язання типових облікових задач за всіма напрямками ведення обліку з використанням комп’ютерних облікових систем.

Навчальний посібник складено для студентів вищих навчальних закладів ПІ - IV рівнів акредитації спеціальності 3.050901 «Облік і аудит». Він може бути корисним аспірантам, викладачам облікових дисциплін.


Гончарук Я. А., Марушко Н. С., Лозовицький Д. С., Воляник Г. М.   Інформаційні системи і технології в обліку : навч. посібник. Львів : Магнолія 2006, 2024. 400 с.

 

Розкриваються організаційно-методичні основи побудови і функціонування ін­формаційних систем в економіці. Розглядаються основні елементи побудови інфор­маційних систем бухгалтерського обліку та способи їх реалізації. Подано стандарти побудови інформаційних систем та їх безпека.

Для студентів, які навчаються за спеціальністю «Облік і аудит», а також для сту­дентів, аспірантів, викладачів економічних спеціальностей.

 




 Шквір В. Д.,  Загородній А. Г., Височан О. С.  Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті : під­ручник. 5-те вид. Львів : Вид-во Львівської політехніки, 2019. 404 с.  


       Розглянуто основні теоретичні питання, пов’язані з органі­зацією і впровадженням інформаційних систем (ІС) та застосу­ванням автоматизованих інформаційних технологій (IT) у бухга­лтерському обліку та аудиті. Висвітлено питання розвитку ІС, організації позамашинної та машинної інформаційної бази, по­няття IT та їх застосування для розв’язування задач бухгал­терського обліку та аудиту. Викладено організаційно-методичні основи створення, функціонування та вибору ІС бухгалтерського обліку.

Для студентів закладів вищої освіти економічного спряму­вання, викладачів, а також для спеціалістів відповідного профі­лю підприємств і організацій.


Архів блогу