МЕНЮ

ЗАХОДИ ТА ВИСТАВКИ НА ВЕТЕРИНАРНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

БІБЛІОТЕЦІ ОДАУ – 100 РОКІВ


Дорогі друзі !

Бібліотека продовжує цикл виставок, присвячений історії свого створення та формування фонду: у читальній залі ветеринарного факультету відкрилася виставка «Посредством знания к здоровью больного». На виставці представлені наукові праці викладачів ветеринарного факультету ОДАУ.

Всіх зацікавлених запрошуємо відвідати виставку!
Б
ібліотека продовжує цикл виставок, присвячений історії свого створення та формування фонду: у читальній залі ветеринарного факультету відкрилася виставка «Скарбниця ветеринарної медицини». На виставці представлені періодичні видання ХХ століття  починаючи з 1907 року.

Всіх зацікавлених запрошуємо відвідати виставку!

19 березня на факультеті ветеринарної медицини відзначили 91 річницю з дня народження живого класика української літератури, «царівни української поезії», Ліни Василівни Костенко.У читальній залі бібліотеки пройшли виставки, конкурс, літературні читання. Звучало багато віршів та інших творів у виконанні викладачів, студентів та учнів ЗОШ №20.


Студенти підготували презентацію, де згадали основні цікаві моменти життя поетеси.  
Крім того, був проведений конкурс малюнків до улюблених творів Л. Костенко. Переможцями стали: Драгомир Д., Прусак Л., Крива Д.  Вони отримали оригінальні призи із цитатами  великої  поетеси.


Організаторами заходу були канд. вет. наук, викладач кафедри внутрішніх незаразних  хвороб тварин і клінічної діагностики Франчук Л.О. та бібліотекар 1 кат. Атрахова Н.Т.   

Атмосфера була зворушливою та душевною, не залишивши нікого байдужим.
9 березня на факультеті ветеринарної медицини розпочався Шевченківський тиждень. У холі факультету були представлені експозиції, присвячені творчості великого митця української культури, які відразу привернули увагу викладачів та студентів. У читальній залі також була оформлена книжкова виставка творів Тараса Григоровича. Всі зацікавлені мають змогу ознайомитись з маловідомими фактами з життя Кобзаря, його щоденником, виданнями різних років.

          Окрім цього, на тижні були проведені Шевченківські читання, які підготували викладачі та студенти факультету.           10 березня Шевченківський тиждень на факультеті ветеринарної медицини ознаменувався зустріччю студентів і викладачів із відомим одеським поетом С.С. Стриженюком, який на початку місяця відзначив своє 90-річчя. У теплій атмосфері читальної зали факультету пройшло спілкування молоді з цією цікавою людиною, яка вмістила у собі цілу епоху.  

Станіслав Савович розповідав про Тараса Шевченко, інших видатних людей, ділився цікавими історіями з свого життя, читав вірші. 
Архів блогу