МЕНЮ

БІБЛІОТЕЦІ ОДАУ – 100 РОКІВ

Кожен ювілей – це час певних підсумків, накреслення траєкторій подальших перспектив розвитку. Сьогодні стрімкий процес у сфері інформаційних технологій вимагає від бібліотек бути більш гнучкими у сучасному світі, оперативно реагувати на вимоги сьогодення.

26 травня в Одеському державному аграрному університеті відбулася Всеукраїнська конференція «Бібліотека в цифрову епоху: від традиції до інновації», присвячена  100-річчю заснування Фундаментальної бібліотеки ОДАУ.

З привітаннями виступили проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ОДАУ Данчук О.В., начальник відділу роботи з бібліотеками і історико-топонімічної комісії Одеської міської ради Санак Ю.М.,  заступник генерального директора з наукової роботи НБУ ім. В.І. Вернадського  Коваль Т. М. Дуже приємно було почути привітання Генерального консула Республіки Польща в Одесі Катажини Солек.

На конференції було розглянуто широке коло актуальних питань роботи бібліотек у сфері інформаційних технологій. Усі доповіді були інформативними, змістовними та супроводжувалися цікавими презентаціями. В  доповідях приймали участь представники бібліотек міст Одеси та Києва.

Конференція була плідною та корисною. Особливо приємним було те, що була досягнута мета, яку ставили перед собою організатори конференції - підсумування наших здобутків від традицій до інновацій, обмін передовим досвідом і знаннями.

Організатори конференції щиро дякують всім учасникам та слухачам конференції.

З нагоди цієї події трудовий колектив Фундментальної бібліотеки ОДАУ було нагороджено Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації.


Архів блогу