МЕНЮ

ВЕБІНАРИ у допомогу науковим співробітникам

Цього року буде серія Clarivate науковцям 2023 кожного другого четверга кожного місяця о 16:15. Поки призначено вебінари першого кварталу. Будемо використовувати новий додаток в WEBEX якщо все буде успішно -згодом буде повний розклад. Та раз на місяць серія Research Smarter, що проходить одночасно кількома мовами.
Розклад семінарів українською 
за посиланням https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine

26 січня 2023

ТемаResearch Smarter Про фінансування наукових досліджень

Тези:Стратегічні плани науково-дослідних установ та фінансових установ є центральним елементом планування та визначення майбутнього напрямкутому відстеження фінансування та впливу досліджень є надзвичайно важливим.

Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися більше про аналіз фінансування досліджень, в тому числі про те, як визначити історичні тенденції та узгодити результати з вашим стратегічним планом. Ми також розкриємо ландшафт фінансування у вашій спеціальності, хто фінансує лідерів у вашій галузі та багато іншого.

Реєстрація   перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

10:15-11:15  https://shorturl.at/vwJQX


9 лютого

Clarivate науковцям 2023

ТемаВідкритий доступ в Україні та світі

Тези:Традиційний вебінар на честь річниці оголошення Будапештської ініціативи відкритого доступу. Що таке відкритий доступ, відкрита наука. Можливості, виклики науковцям установам, державі. Хто і як і скільки платить за публікацію, як друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація   перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

16:15-17:15 https://shorturl.at/hnpIS

 

9 березня

Clarivate науковцям 2023

Тема: Публікаційний процес в деталях

ТезиОприлюднення результатів дослідження є важливим етапом кожного дослідження. Де і як буде опубліковані ваші данні матиме вплив на подальшу кар’єру, отримання визнання колег, можливість встановлення ефективних партнерств, отримання грантового фінансування. На вебінарі чому і як обрати видання що індексуються у Web of Science, як зберегти цей список, які бізнес-моделі видань і як опублікуватися безкоштовно, рецензування і його види, оформлення публікацій за форматом видання. Відповіді на питання з реєстраційних анкет

16:15-17:15 https://shorturl.at/cklRX

 Архів блогу