МЕНЮ

НАШІ ЗАХОДИ

«Григорій Сковорода: мандрівка за щастям»

9 листопада  бібліотека провела захід, присвячений Дню української писемності та мови, а також 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди. Було підготовлено презентацію «Григорій Сковорода: мандрівка за щастям», працівники бібліотеки розповіли слухачам про цікаві моменти біографії та літературну спадщину Григорія Савича – байки, вірші, афоризми. Пролунала пісня «Пташко»  на вірш Сковороди у виконанні сучасного музичного гурту. 
До Дня Українського Козацтва

Попри вкрай складне становище в країні, бібліотека ОДАУ продовжує працювати. Саме в такі часи особливо важливо пам’ятати і вшановувати значущі для усіх нас дати. 12 жовтня на платформі «Zoom» відбулася он-лайн конференція «Один день – три свята», з приводу Дня Українського Козацтва, Дня Захисника і Захисниці України та Дня Покрови Пресвятої Богородиці, які припадають на 14 жовтня.«Хліб – скарб найбільший на землі»

14 вересня на платформі  ZOOM відбувся захід, підготовлений бібліотекою сумісно з ветеринарним (куратор  Франчук-Крива Л.О.) та агробіологічним (куратор Бондар Л.П.) факультетами університету за темою: «хліб – скарб найбільший на землі».

Студенти читали вірші, звучала музика, слухачам розповіли про історію виникнення хліба, різноманіття його видів у світі, а також про народні обряди, пов’язані з вирощуванням та збиранням врожаю.
     
 

Архів блогу