МЕНЮ

НАШІ ЗАХОДИ

      День української писемності та мови


              10 листопада на платформі ZOOM відбулася кураторська година, яка була підготовлена бібліотекою сумісно із студентами 1 курсу агробіотехнологічного факультету ОДАу.  Студенти читали вірші та підготували презентацію, присвячену Дню української писемності та мови. Співробітники бібліотеки провели бібліографічний огляд літератури з історії книги та друкарства на Україні, яка є у бібліотечному фонді.   

До Всеукраїнського Дня бібліотек

6 жовтня Фундаментальною бібліотекою ОДАУ сумісно з кафедрою захисту генетики і селекції рослин було проведено лекцію, присвячену Всеукраїнському дню бібліотек та 100-річчю бібліотеки ОДАУ. Захід відбувся на платформі ZOOM. Присутні були студенти та викладачі агробіотехнологічного факультету.

Завідувач сектору Тамара Бондаренко ознайомила учасників заходу з історичним розвитком бібліотек України, а завідувач бібліотеки Оксана Крайтель розповіла про історію створення, становлення та сучасний стан ФБ ОДАУ.

80 років трагедії у Бабиному Яру

З метою увічнення одної з найтрагічніших сторінок Голокосту та вшанування  пам’яті жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України - вбивства мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників українського визвольного руху, бібліотека підготувала:

    - книжкові виставки:

    «Біль нашої пам’яті» - основна читальна зала (корп.1, ауд 213, 2 пов.);

 

·        -  «Дорога смерті» - читальна зала ветеринарного факультету; 


    - виховна година  «Бабин Яр: без права на забуття» - на платформі ZOOM (29 вересня о 14.00).

      

******

Першого вересня у читальній залі бібліотеки ОДАУ пройшли заняття з основ бібліотекознавства зі студентами 1 курсу Навчально-наукового інституту біотехнологій та аквакультури та студентами Коледжу управління біоресурсами.

Слухачі ознайомилися із історією створення бібліотеки, розподілом та використанням її фонду, побували у різних структурних підрозділах.


Наші гості


На запрошення професора Юркевича Є.О. Одеський державний аграрний університет з дружнім візитом відвідали Бойко Петро Іванович – доктор с.-г. наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, головний науковий співробітник відділу сівозмін і землеробства на меліоративних землях Національного наукового центру «Інститут землеробства НААН України» та Коваленко Наталія Петрівна – доктор історичних наук, головний науковий співробітник сектору наукознавства Інституту аграрної науки, освіти та техніки Національної наукової с.-г. бібліотеки НААН України.


Гості побували у читальній залі Фундаментальної бібліотеки ОДАУ, де проходила виставка, присвячена працям доктора с.-г. наук, професора Є.О. Юркевича та виставка праць відомого академіка, директора Одеського дослідного поля Ротмістрова Володимира Григоровича (1866-1941) із фонду особливо цінних документів.


Відвідувачі були дуже вдячні за представлену можливість ознайомитись із науковими працями, які є науковим надбанням у дослідницькій справі та залишили свій відгук у зошиті відгуків та пропозицій.
Іван Якович Франко (1856— 1916 рр.).

У основній читальній залі бібліотеки (к.1, ауд.213) відбулася виставка творів видатного українського поета, прозаїка, драматурга, літературного критика, публіциста, перекладача, науковця, громадського і політичного діяча - Івана Яковича Франка (1856— 1916 рр.). Виставка присвячена 165-річчю від дня народження.Архів блогу