МЕНЮ

НАШІ ЗАХОДИ

До Дня визволення Одеси

10 квітня відбулася загальна кураторська година, присвячена дню визволення Одеси. Бібліотекар І кат. Атрахова н.Г. підготувала цікаву доповідь  на основі матеріалів із архіву та музею історії ОДАУ. Слухачі дізналися про існування університету в умовах Другої Світової війни та окупації Одеси, а також про післявоєнне відновлення, яке розпочалосяодразу після визволення міста – наказом від 12 квітня 1944 року.


Національний тиждень читання поезії

Перший тиждень читання 2024 року присвячений поезії і відбудеться з 16 по 24 березня 2024 р.
Тиждень поезії є гарною можливістю відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою. Тема тижня поезії 2024 – ДІМ. Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетки
Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому».


До 94-річчя від дня народження Ліни Василівни Костенко

20 березня для викладачів та студентів ОДАУ Фундаментальна бібліотека провела поетичну онлайн-зустріч: «Грішниця я…». Ліна Костенко та її особисте життя», присвячену творчості відомої української письменниці. Прозвучали вірші Ліни Костенко, слухачів познайомили із цікавими фактами життя поетеси, особливостями її творчого обдарування, почуттями, мріями.


До 210-річчя від дня народження
Тараса Шевченка

6 березня відбувся захід, присвячений 210-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, який підготувала бібліотека сумісно з кафедрою суспільно-гуманітарних наук. Співробітники бібліотеки представили презентацію «тарас шевченко - відомий та невідомий», присвячену мистецькій та музичній творчості великого письменника, двома мовами – українською та англійською.
Також викладачами кафедри суспільно-гуманітарних наук була представлена презентація «Шевченко FOREVER», прозвучали вірші та відомі висловлювання Тараса Григоровича у перекладі англійською мовою, а також розповідь  про визначних перекладачів української класики, про музеї та пам’ятники Шевченка по всьому світі.

Архів блогу