МЕНЮ

ДОСТУП ДО МІЖНАРОДНИХ БАЗ ДАНИХ




Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних» Одеському державному аграрному університету надано доступ до електронних баз даних 
WEB OF SCIENCE, SCOPUS
та  ScienceDirect.










Для роботи з базами та реєстрації Вам необхідно перейти за  посиланнями :

Scopus – це реферативна наукометрична база рецензованої літератури та перевірених веб-джерел. Пошукова система використовує програмні засоби для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. База даних SCOPUS індексує близько 22000 назв різних видань (серед яких 55 українських) від більш ніж 5000 видавництв.

SCOPUS :
https://www.scopus.com/search/form.uri?display=basic#affiliation

Web of Science (WoS) – це реферативна наукометрична база даних наукових публікацій , що пропонує доступ до 57 млн. бібліографічних записів із 18711 найбільш впливових журналів світу (в тому числі й тих, які знаходяться у відкритому доступі) та 150000 матеріалів конференцій в галузі природничих, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.


WEB OF SCIENCE :
https://apps.webofknowledge.com/WOS_GeneralSearch_input.do?product=WOS&search_mode=GeneralSearch&SID=E2yqOaDwN7oLtVzNPoj&preferencesSaved=




ScienceDirect
 eBooks
. Ця провідна платформа рецензованої літератури дає змогу українським викладачам, дослідникам та студентам отримати нові знання із понад 35 000 міждисциплінарних книг, що містять досвід 47 000 авторів.

https://www.sciencedirect.com/




У 2022 році українським вченим було надано безкоштовний доступ до ресурсів провідних видавців наукової літератури у рамках проєкту Research4Life.

Підтримуючи Україну в умовах війни, свої колекції відкрили, зокрема, такі провідні міжнародні видавництва, як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та багато інших.

Необхідною умовою отримання доступу до електронних ресурсів Research4Life є отримання даних для входу та їх поширення виключно серед працівників відповідної установи.

Для того, щоб скористатися ресурсами платформи Research4Life, дослідник має виконати наступні кроки.

Крок 1. Звернутися до бібліотеки з питань налаштування доступу до електронних ресурсів платформи Research4Life, та для отримання роз’яснень і даних для входу на платформу за електронною адресою: onti2003@ukr.net.

Крок 2. Отримати на свою електрону адресу дані для входу на платформу (логін та пароль), а також ознайомитися з ліцензійними умовами, що передбачають, зокрема, заборону на оприлюднення даних для входу або їх передачу особам, які не є працівниками установи.

Чекаємо на Вас!  


Підтримуючи наукову спільноту України в умовах війни, видавництво 

Bentham Science Publishers

продовжило українським закладам вищої освіти та науковим установам доступ до своїх електронних ресурсів до 31 грудня 2023 р.

перехід за посиланням:

https://benthamscience.com/index.php

з будь-якого комп’ютера, що знаходиться за такими адресами університету:


Вул. Пантелеймонівська, 13;
Пров. Матросова, 6;
Вул. Краснова, 3а.



Архів блогу