МЕНЮ

Віртуальна виставка "НОВІ НАДХОДЖЕННЯ"НОВІ  НАДХОДЖЕННЯ  ДО  БІБЛІОТЕКИ

4 кв. 2021 р.

Слово «наукометрія» вже нікого не дивує, воно активно займає своє чинне місце в науковій сфері. Спостерігаючи за діяльністю вченого товариства, ми розуміємо важливість контролю, підрахунку наукових досягнень та обов’язкового висвітлення цих процесів. І наукометрія - це про інструменти, які допомагають втілити вищезазначене в життя.

Наукові журнали — один із найважливіших суб’єктів наукометрії та невід’ємна частина діяльності кожного вченого. Наукове видання об’єднує статтю автора та наукову спільноту і допомагає представити результати дослідження вченому суспільству.

Сьогодні розміщення своєї статті у рейтинговому та впливовому журналі позитивно впливає на репутацію й професійні показники вченого, відкриваючи безліч можливостей для подальшого розвитку науковця як в Україні, так і за кордоном, підвищення власних метрик і рейтингів та включення у такі бази даних, як Scopus, WoS та інші.

        
Бібліотека представляє серію наукових журналів «Наука та метрика», яку отримала від ВД «Наукові журнали». Сподіваємось, що ці видання будуть корисними для науковців нашого університету. 

 

 


Виставка триває у основній читальній залі бібліотеки  
(корп.1, 2 пов., ауд. 213).

Архів блогу