МЕНЮ

Пам'ятка першокурснику

Пам’ятка першокурснику

   Основні правила користування ФБ ОДАУ:

1. Обслуговування студентів ведеться виключно за наявності будь-якого документу (студентського квитка, залікової книжки).
2. При одержанні книг і журналів в бібліотеці користувач повинен переглянути їх, і в разі виявлення яких-небудь дефектів, повідомити про це працівника бібліотеки.
3. Користувач бібліотеки зобов’язаний вчасно повертати літературу в бібліотеку.
4. При втраті або псуванні книги користувач зобов’язаний повернути до бібліотеки  таку ж книгу, або замінити її іншою, яку  можна визнати за рівноцінну.
5. Запис у бібліотеку здійснюється при пред’явленні документу (студентського квитка або залікової книжки) на підставі заяви-анкети про реєстрацію користувача.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ :  

Як стати читачем Фундаментальної бібліотеки ОДАУ?
Користувач для запису до нашої бібліотеки повинен пред’явити перепустку до університету, заповнити бланк читацького формуляру, ознайомитися з Правилами користування Бібліотекою й засвідчити їх виконання підписом на читацькому формулярі. Якщо особа не є студентом або співробітником університету, вона обслуговується в читальному залі при наявності паспорту.
Який розклад роботи бібліотеки?
користувачі обслуговуються: 9.00 – 17.00;
перерва на обід: 12.30 – 13.00.
Де студентам видаються комплекти навчальної літератури?
Комплекти навчальної літератури на семестр можна отримати на абонементі навчальної літератури.
Чи можна скористатися послугами бібліотеки або взяти літературу на абонементі, пред’явивши перепустку іншої особи?
Ні, для обслуговування в будь-якому підрозділі бібліотеки необхідно пред’являти тільки свою перепустку, передача її в інші руки забороняється.
Що робити із заборгованими, втраченими або пошкодженими матеріалами?
Потрібно вчасно повертати документи або подовжувати їх термін користування. У разі виникнення заборгованості, Ваш читацький формуляр блокується до повного повернення заборгованих документів.
У разі втрати або пошкодження матеріалів з бібліотечного фонду Ви зобов’язані відшкодувати їх (в терміни, узгоджені із Бібліотекою) примірником того ж видання, якісною копією або замінити рівноцінним виданням.
Які терміни користування виданими матеріалами?
  • підручники і навчальні посібники видаються на 1 семестр ;
  • наукова і інша література видається у кількості до 10 примірників на 15 днів;
  • видання підвищеного попиту видаються на термін до 10 днів;
  • цінні видання, єдині примірники літератури, періодичні видання, матеріали на електронних носіях не видаються для користування поза межі Бібліотеки.
Як подовжити термін користування матеріалами, які мені видані?
Для продовження терміну користування літературу необхідно перереєструватися на навчальному абонементі.
Де можна підписати обхідний лист?
У разі закінчення навчання, відрахуванні, академічній відпустці чи звільненні з ОДАУ Ви повинні повернути до Бібліотеки всі матеріали, що були отримані Вами з бібліотечного фонду та підписати обхідний лист на навчальному абонементі бібліотеки.

Архів блогу